Click to order
Ваш заказ
Total: 

NEW Бальзам Beauty Balm

SKU: 700.954.29
1150
грн.
грн.
Ніколи раніше не бачена суміш олії та бальзаму, яка тане, як мед, і вбирається, як олія, для миттєвої гладкості, еластичності шкіри, наповненої 99% натуральними інгредієнтами.

Натхненний симбіозом декадентського танення меду та нашого бджолиного саду Mirsalehi, цей ніжний, швидкозасвоюваний герой багатозадачності наповнений насиченою ботанікою активною сумішшю, висококонцентрованою запатентованою сумішшю олії Mirsalehi Bee Garden і нашим фірмовим медом Mirsalehi- нелипка потужна комбінація, яка вбирається в шкіру, миттєво перетворюючи та покращуючи шкіру, відкриваючи м'який, гладкий та еластичний колір обличчя.

На відміну від звичайних бальзамів на основі нафти, наш насичений, м'який на дотик і одразу тане, як мед, коли його втирати в шкіру, і вбирається, як масло, для досягнення ефективних результатів.

БІЛЬШЕ, НІЖ ПРОСТО КОСМЕТИКА
Ми в Gisou віримо, що здорова шкіра – це гарна шкіра. Бальзам з медом створений для вирішення проблемних ділянок шкіри, зміцнення, захисту та зволоження шкіри та її бар'єру, а також для покращення вашої природної краси шляхом пом'якшення, гладкості, освітлення та розгладжування.
Відгуки наших улюблених клієнтів
про товари Gisou
Тобі можуть сподобатися ці товари
© 2020 Gisou Original
Made on
Tilda